بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین

تاریخ: 23:00 - 22 تیر 1399

بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین

بازار های معروف گل

ممکن است شما هم جستجو بازار‌ های گل هستید که هم از دید هزینه و هم از دید کیفیت خوبی داشته باشند. در این مقاله بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین تعدادی از بازار‌ های گل مشهور تهران را معرفی می ‌کنم. البته معرفی در این مقاله علت بر بهترین بودن این بازار‌ها نیست و بیشتر برای شناخت شما دوستان با آدرس و نوع فعالیت این بازار‌ ها می ‌باشد.

بازار گل محلاتی تهران :

بازار گل محلاتی یکی از بزرگ ترین و مشهورترین بازار گل ‌های تهران می ‌باشد. مهمترین اختلاف این بازار با بازار گل امام رضا این است که در بازار گل محلاتی اضافه بر عرضه کلی گل برای گل فروشی ‌های بزرگ در همه تهران و همینطور حومه، اقلام مورد استفاده و موجود در این بازار به طور جزئی و شاخه ‌ای و تکی همچنین به فروش می ‌رسد.

بازار گل محلاتی همچنین از ساعات اولیه روز پیش از طلوع خورشید حتی آغاز به کار می ‌کند و تا ۱۲ ظهر ادامه‌ی کار می‌ دهد. در این بازار مدلهای گل و گیاه، درختچه ‌ها، کود، وسایل باغبانی، گل‌ های شاخه برش زده و مدلهای کاکتوس و ساکولنت ‌ها به فروش می‌ رسد.

همینطور به گفته مقاله بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین لوازم طراحی گل و گل ‌های مصنوعی همچنین در این بازار پیدا می ‌شود.آدرس بازار گل محلاتی تهران: بازار گل محلاتی در بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، پایین‌تر از دادگاه خانواده مستقر شده است.

بازار گل و گیاه امام رضا :

بازار گل و گیاه امام رضا یکی از بزرگ ترین و مشهور ترین بازار گل ‌ها در تهران است که بیشتر فروش کلی دارند. در این بازار می ‌توان مدل های گل و گیاه و درختچه‌ ها را سفارش و خرید کرد. مانند همه بازار‌ های گل این بازار همچنین در صبح خیلی زود کار خود را شروع کرده.

و برخی از ساعت سه و نیم الی چهار نیمی از مغازه‌ ها و غرفه‌ها آغاز به چیدمان مغازه‌هایشان و گل‌ ها می ‌کنند و آماده‌ی فروش می‌ شوند. ولی فرق بزرگی که این بازار با سایر بازار‌های گل این است که اغلب تا ساعت ۱۱ کار به پایان می ‌رسد و بازار بسته خواهد شد.

به گفته مقاله بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین که در این بازار که تشکیل شده از دو خیابان و پنج کوچه و چند پارکینگ بویژه کارکنان می ‌باشد اضافه بر گل و گیاه، خاک، بذر، درخت، کود، درختچه، مدل های وسایل باغبانی و گلدان و خیلی از وسایل طراحی مرتبط همچنین به فروش می ‌رسد.

آدرس بازار گل و گیاه امام رضا: جاده‌ی خاوران بعد از شهرک مشیریه به نام بازار بزرگ گل و گیاه خاوران نیز معروف است.

بازار گل شهید فکوری :

بازار گل شهید فکوری که همان بازار گل و گیاه غرب تهران است. بازار گل شهید فکوری  که در مقاله بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین از آن نامبرده شده مانند تمام بازار ‌های گل از آغاز سپیده دم شروع به کار می ‌کند و تقریبا تا ظهر ادامه به کار می ‌دهد. بازار گل و گیاه شهید فکوری علاوه بر فروش گل ‌های شاخه‌ای و دسته‌ای که در همه بازار ‌های گل معروفیت دارد.

همچنین گل‌های مریم، رز، داوودی، ژربرا و …. در حیطه های دیگری همچنین به عرضه کالاهای متفاوت مشغول است. از این دسته می‌ توان درباره ، درخت ‌ها و نهال‌ های میوه، گیاهان تزیینی، کاکتوس ‌ها، گیاهان خارجی، مدل های بذر ‌های سبزیجات، خوراکی و گل‌ های آپارتمانی و خیلی از گیاهانی که در بازار موجود است.

و معروف در ایران است. علاوه بر این ‌ها می‌ توان به سایر کالاهای موجود در این بازار همینطور گلدان‌ های طراحی، وسایل گل کاری و باغبانی و خیلی از وسایل مربوط با گل و گیاه اشاره کرد. مورد قابل توجه بر خلاف دیگر بازار ‌های گل همچنین بازار گل محلاتی و همینطور بازار گل و گیاه امام رضا این است.

که بازار شهید فکوری شامل پارکینگ مختص برای عموم بوده و میزبان مشتریان و بازدید کنندگان گرامی است.آدرس بازار گل شهید فکوری: اول جاده مخصوص کرج پس از میدان آزادی.

بازار گل و گیاه بهشت زهرا :

یکی از بازار‌ های دایر در حیطه گل و گیاه در تهران می ‌باشد. این بازار همچنین مثل تمام بازار‌های از آغاز صبح شروع به کار می ‌کند، ولی تفاوت این بازار با دیگر بازار‌ ها از نمونه بازار گل و گیاه محلاتی و بازار گل امام رضا این است که این بازار زیادتر فعالیت می‌ کند و ساعات زیادتری فعال است.

و همچنین این نکته در مقاله بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین حائز اهمیت است که بیشتر فروش این بازار در پنج شنبه ‌ها و جمعه‌ ها که بهشت زهرا خیای پر ازدحام است انجام می گیرد. در این بازار مدل  گل ‌ها مثل گل مریم، داوودی، گلایل و مانند  این ‌ها اسم برد. سایر وسایلی که در این بازار گل به فروش می‌ رسد.

می ‌توان به درختچه ‌ها، نهال ‌های کاج و ... و همینطور شمشاد و سایر گیاهان یافت می ‌شود.آدرس بازار گل و گیاه بهشت زهرا: اتوبان بهشت زهرا پس از صالح آباد.

بازار گل و گیاه غرب تهران :

بازار گل و گیاه غرب تهران یکی  دیگر از بازار ها در غرب استان تهران است و دیگری آن  بازار گل شهید فکوری است. بازار گل غرب تهران در ۶ بخش مختلف ، تمام لوازم گل و گیاه مانند  گل‌های عمومی بازار همچنین ژربرا، مریم، داوودی، لیلیوم و … گیاهان خارجی و گیاهان تزیینی، درختچه و به نسای، کاکتوس و وسایل باغبانی و وسایل مرتبط با آن را مانند  خاک و کود و بذر و ... را شامل می ‌باشد.

ساعات شروع کار این بازار از آغاز صبح تا ۸ الی ۹ شب می ‌باشد. این بازار به گفته مقاله بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین شامل پارکینگ می ‌باشد.آدرس بازار گل و گیاه غرب تهران: بزرگراه شهید آبشناسان.

تگ‌های مرتبط: