انتخاب دسته گل عروس

تاریخ: 04:11 - 18 بهمن 1399

انتخاب دسته گل عروس

شیوه انتخاب دسته گل عروس

درست مثل هر عنوان دیگری که در عروسی به آن دقت می‌کنید، انتخاب دسته گل عروس همچنین یکی از نکات مهمی است که باید در انتخاب آن، چند مورد ساده و البته پر اهمیت را در نظر داشته باشید. مناسب بودن دسته گل عروس با دیگر المان های مربوط از موارد مهم عروسی شما می باشد.

البته باید یادتان باشد که بوجود آوردن این تناسب، چندان دشوار نیست و تنها کافی است به موارد ذکر شده در این مقاله دقت کنید و تلاش کنید در انتخاب دسته گل عروس تان به آن ها دقت داشته باشید. در ادامه این مقاله ، چند مورد ساده را برای شما بیان می‌کنیم تا با انتخاب دسته گل مناسب خود، تمام موارد در مراسم عروسیتان، کامل و بی اشکال باشد.

شما از راه این سایت می توانید خدمات گل آرایی و همینطور گل را برای مجالس متفاوت از جمله مراسم تبریک و تسلیت (تاج گل ترحیم) به طور آنلاین سفارش بدهید .

چطور انتخاب دسته گل عروس مناسب با ظاهر شما

اول باید دسته گل عروسی را انتخاب کنیم که مناسب با قد و وزن ما باشد؛ این مورد خیلی مهمی است که خیلی از عروس خانم ها به آن دقتی نمی کنند. به عنوان نمونه، عروسی با قد کوتاه و وزن زیاد، اگر دسته گلی را انتخاب کند که قد دسته گل کوتاه و همینطور شامل گل‌های زیاد باشد، او را خیلی کوتاه قدتر و همینطور تپل‌تر نشان می‌ دهد.

در این صورت اگر همان عروس، دسته گلی را انتخاب کند که شامل ساقه‌ های بلند، تور بلند و همینطور گل‌ های نسبتا کم باشد، او را از دید ظاهری قد بلندتر و لاغرتر نشان خواهد داد. همینطور، برعکس این عنوان برای عروس خانم‌ های لاغر و قد بلند همچنین صدق می‌کند.

بنابراین مقاله انتخاب دسته گل عروس در انتخاب دسته گل عروسی، بیشتر از توجه روی رنگ و مدل گل‌ ها، به این عنوان باید دقت شود که دسته گل شما تا چه اندازه مناسب با شکل و اندام شماست .

چطور انتخاب دسته گل عروس مناسب با شخصیت شما

دسته گل عروسی شما باید مناسب با روش و شخصیت شما باشد. به این صورت از مقاله انتخاب دسته گل عروس که اگر شما شخصی پرشور و هیجان هستید، به کار بردن از دسته گل‌هایی با رنگ‌ های قرمز و همینطور پر از زرق و برق و مروارید و تور ها و روبان‌ های رنگارنگ با عطری کمی تند و شیرین می‌ تواند اثر مناسبی در روحیه‌ شما بگذارد.

ولی برعکس اگر شخصی آرام و کم جنب و جوش هستید، به کار بردن از دسته گل‌ هایی به شما پیشنهاد می‌ شود که زرق و برق کوچکی دارند و شامل گل‌ هایی با رنگ‌ های سفید و صورتی و همینطور عطر ملایم و خنک هستند. ممکن است کمتر فردی در انتخاب دسته گل عروس خود، به شخصیت و اثر آن در انتخاب دسته گل عروسیش دقت کند.

ولی شما باید دقت داشته باشید که یکی از عللی که سبب شخصی سازی بیشتر انتخاب المان ها و مجالس شما می شود، دقت به این موارد ریز و البته پر اهمیت است .دسته گلی که سرشار از احساسات و عواطف فردی است و یک زمان با اهمیت را به شما یادآوری می‌کند، صحیح مانند همان موردی است که می‌خواهید.

و در مقاله انتخاب دسته گل عروس ذکر شده است! مجلس عروسی شما، یکی از پر اهمیت ترین جشن‌ های زندگی شما است و بدون تردید می‌ خواهید که هیچ جزئیاتی از قلم نیفتد و تمام چیز کامل و بی اشکال باشد. چه موردی می‌ تواند اساسی تر و بهتر از یک دسته گل عروس جذاب، سرشار از خاطرات شما باشد؟

اگر نامزدتان با گل‌های رز از شما خواستگاری کرده باشد، با دیزاین دسته گل عروسی خود با گل‌ های رز، خاطره روزی که قصد داشتید همسر او شوید را زنده خواهید کرد. بدین صورت، این مورد می‌ تواند مناسب ترین راه برای شما در انتخاب دسته گل عروسی باشد، به دلیل آن که می‌ توانید مجلس عروسی خود را سرشار از خاطرات شیرین کنید!

از جهتی در مقاله انتخاب دسته گل عروس دقت کنید به مفهوم پنهان گل ها همچنین می تواند شما را یک گام در شخصی سازی بیشتر دسته گل عروسی تان یاری کند؛ پس تلاش کنید از مفهوم مخفی گل ها در مجلس عروسی خود اطلاع پیدا کنید.

تگ‌های مرتبط: